Ubytování ve skiareálu Dolní Morava

Resort ubytování Dolní morava https://www.skibukovka.cz/cz/ubytovani se nachází přímo na sjezdovce, či jen pár metrů od skiareálu. Pokud chcete mít největší komfort, můžete být ubytování na sjezdovce Buková hora hned nad restaurací. Výhodou tohoto ubytování je, že máte z apartmánů výhled na sjezdovky a panorama v okolí sjezdovky. V jednotlivých pokojích naleznete 2-7 postelí, kuchyňskou linku s lednicí, sprchový kout a wifi připojení. Součástí apartmánů jsou buď jednolůžkové postele, manželské postele nebo pohovky.

ubytování

Vhodná kapacita pro tento typ ubytování je 4-7 osob. Rezervovat ubytování můžete i z pohodlí domova, a to online rezervací. Příjezd, a tedy začátek ubytování musí být mezi 14 a 17 hodinou (v případě zpoždění volejte na recepci a informujte je o daném zpoždění). Odjezd z apartmánů musí proběhnout od 8 hodin ráno do 10 hodin, aby se apartmány stihli připravit pro další návštěvníky. Za strávenou noc zaplatíte 820 Kč, děti od 4 do 12,99 let 580 Kč a děti do 3,99 let mají ubytování zdarma, ovšem u ubytování jen na 1 noc se cena navyšuje o 100 Kč na osobu. Je zde možnost vypůjčení dětské postýlky zdarma. S jídlem si nemusíte dělat starosti, můžete si zaplatit snídaně za 200 Kč na osobu (děti do 6 let zdarma), polopenzi za 380 Kč (děti do 11,99 let za 350 Kč), nebo plnou penzi za 630 Kč (děti do 12,99 let za 420 Kč).

snídaně

Pokud by ubytování na sjezdovce nebylo k dispozici, nezoufejte, po okolí je spoustu penzionů, kde můžete přespat, a některé jsou jen pár metrů od sjezdovky. Například Penzion Mlýnický Dvůr, který má 38 lůžek, tedy 8 apartmánů pro 2-8 osob. Za noc zde zaplatíte 350 Kč. Penzion se nachází jen 800 metrů od sjezdovky, avšak nevýhodou penzionu je stravování. K dispozici máte pouze venkovní bufet, nebo si budete muset uvařit jídlo v kuchyňkách, které jsou součástí apartmánů. Další nejbližší penzion nese název Penzion Bez jména, který se nachází v Čenkovicích. Nabízí až 75 míst, 4-10 lůžkové pokoje a je vzdálený jen 750 metrů od sjezdovky. Penzion je vhodný pro školy, firmy a pro rodiny s dětmi. Penzion Skála má k dispozici 36 lůžek, ale bohužel zde není možnost stravování. Penzion Kocanda se nachází v Písařově a obsahuje 45 lůžek. Za noc zde zaplatíte 350 Kč, ovšem penzion je vzdálený od sjezdovky 4,9 km. Nakonec tu máme Chatu Bukovku, která je svou nabídkou nejbohatší. Nabízí finskou saunu, vířivky, hernu, konferenční místnost a dětské hřiště. Chata má 20 lůžek a je vzdálená 300 metrů od sjezdovky, ale nevýhodou tohoto ubytování je vlastní stravování. K dispozici máte kuchyňku, která se nachází v každém apartmánu anebo gril na terase. Za noc zaplatíte 500 Kč a ubytování je zde možné pouze na 7 nocí.