Oceníte kvalitní hygienický ručník přímo s protiskluzovou úpravou

Jestliže máte rádi jógu nebo pilates, téměř se nám chce říci, že jste si dobře vybrali. Toto cvičení se totiž i v době nouzového stavu dá cvičit doma, protože všechny pomůcky máte po ruce. Horší to budou mít pánové, kteří jsou zvyklí posilovat na posilovacích lavicích, zvedat desítky kilogramové činky – ti asi takovým vybavením v domácnosti nebudou oplývat.

muž činky

Kdežto vaše pěkná barevná karimatka, ta se dá srolovat do dobře přenosné ruličky a vložit do tašky s popruhy, přehodit na rameno a vyrazit do fitka. Anebo ji naopak rozbalíte a doma si v klidu a teple domova protáhnete svaly. Yogamatka je skvělou cvičební pomůckou, ale pokud se chcete trochu více rozmazlit za to, co pro své tělo a svůj organismus děláte, pak si pořiďte skvělou vychytávku, jakou je:

Protiskluzová podložka ručník Eupromed Jowel

Oceníte kvalitní hygienický ručník přímo s protiskluzovou úpravou na sdílené podložky při cvičení. A ženy jistě uvítají i možnost vybrat si barvu, která je jejímu srdci milá. Vybírejte z modré, růžové, fialové anebo zelené. Mnohdy jsou ženy přímo i závislé na tom, aby jim cvičební úbor ladil s jogamatkou, takže i protiskluzové ručníky na jógu pěkně zahrnete do vašeho stylového vybavení na jógu či pilates.

cvičenky joga

A proč protiskluzová?

Ten, kdo cvičí, ví o čem je řeč. Není nic horšího, než když nedokážete udržet rovnováhu, protože vám karimatka ujíždí pod nohama. S naším hygienickým ručníkem se vám to již nemůže stát, protože je vybaven na spodní straně protiskluzovými terčíky, které dostatečně přilnou k podložce a máte stabilitu postoje zajištěnou.

Výtečná savost ručníku!

Cvičenky i aktivní sportovci ocení i výtečnou savost ručníku. A ti, kdo upřednostňují tvrdé a tenké podložky na cvičení, mohou namísto karimatky použít protiskluzový ručník. I to je jeho výhoda.

Údržba?

Jednoduše vhodíte do pračky i s gumovými terčíky a zvolíte program pro šetrné praní mezi 30-40 stupni!