Můj syn

Děti jsou krásná záležitost viďte? Vždycky jsem si přála mít miminko a děti, ale čekala jsem hodně dlouho. Kluka jsem sice, když mi bylo osmnáct měla, ale svým způsobem nám otěhotnět nešlo. Nechránily jsme se, ale jak už to bývá prostě se to nestalo. Na dítě jsem musela čekat dalších dvanáct let, abych se dítěte konečně dočkala. Partnera jsem delší dobu neměla, znaly jsme se krátce a já otěhotněla. Konečně jsem jásala tou radostí, když jsem zjistila, že čekám miminko. Byla to pro mě velká radost Po tak dlouhých měsících se mi narodil chlapeček, a já se stala tou nejšťastnější mámou pod sluncem.

Láska

Matýskovi v srpnu budou tři roky a doslova jsem si užila s ním tu nejkrásnější srandu, kterou jsem nikdy a nikde nezažila. On učí věci pomalu mě, a ne já ho. Učí mě poznávat svět jinýma očima, než když jsem žádné dítě neměla. Když máte dítě, stane se obrovská změna ve všem, třeba i ve Vašem režimu. Žijete prostě podle dítěte. Vedete s ním nějaký režim, který si zavedete, protože já to tak se synem mám. Sice už není miminko, ale máme pravidelnou dobu na spinkání, jídlo atd. Určitě kdo z Vás má děti, tak jistě víte, o čem mluvím, protože to tak dělá s dětmi spoustu maminek.

Mimi

Je důležité se od narození miminka postupně s ním sjednotit, protože pak víte, co od sebe máte přesně očekávat. Já to tak se synem mám, a daří se nám skvělé, a hlavně roste úplně před očima. Stále koukám na fotky, když byl miminko, a teď je z něho tak velký tří lety chlapeček, který dělá jen samou radost. Hrajeme spolu různé hry a pořád si hrajeme. Můj syn je velmi kolektivní a to byl, když už byl i jako úplně miminko. Dělá mi samou radost od rána do večera. Určitě víte, jaké to je být mámou a vidět každý den ty krásné oči vašeho dítěte, a jak se na vás krásně usmívá. Po probuzení je tohle nejkrásnější, co se může matce stát.