Kouzelný svět Mašinka Tomáš

Roztomilou postavičku z animovaného seriálu Mašinka Tomáš jistě všichni znáte. Společně s ním se děti vydávají na nejrozmanitější dobrodružství a prožívají spoustu zábavy. Pokud je i vaše dítě fanouškem tohoto milého vláčku, jistě mu uděláte obrovskou radost, když mu pořídíte hračky právě s motivem Tomáše.
Kdo by nemiloval tuto rozkošnou postavu? S Mašinkou Tomášem a jeho přáteli je pořád spousta legrace. Nechte vaše nejmenší vydat se na dobrodružnou výpravu na ostrov Sodor se svými oblíbenými hrdiny. Pomohou vyřešit spoustu hádanek, postaví si s pomocí stavebnice vlastní svět a mnoho dalšího!Barevné míčky
Pod odkazem zmíněným v úvodu článku naleznete svět Mašinka Tomáš! Kromě krásných hraček zde narazíte také na zajímavé knihy, omalovánky nebo například puzzle. Dětičky samozřejmě potěší i heboučká deka nebo roztomilý polštářek, se kterými se jim bude usínat jedna báseň. Jejich pohádkový kamarád s nimi tak bude za každé situace.
Dokonce i večer, když jdou ratolesti spát se na ně bude Tomáš usmívat z kvalitního povlečení a pyžámek. Pořiďte dětem výbavu do školy a dejte učení nový rozměr! Vše jim tak půjde od ruky a budou se každý den těšit, až za pomoci svého parťáka usednou do lavic.
Cenově dostupné a kvalitní produkty pomohou rozvíjet logické myšlení, kreativitu a manuální zručnost. S omalovánkami se zabaví i když venku zrovna prší. Naopak poutavé knížky je pomohou ukolíbat do světa snů. Máte-li doma předškoláka, rozhodně mu pořiďte naučné časopisy, ve kterých se kromě počítání a čtení naučí také psaní či poznávání barev.Dítě s hračkami
Chcete dětem zařídit pokojíček podle jejich gusta? Na stránkách masinka-tomas.cz máte k dispozici vkusného nábytku na motivy Mašinky Tomáše. Vaše děti budou zkrátka obklopeni tím, co mají rady a vy tak budete spokojení, že jim dáváte přesně to, co potřebují.