Jak zvládnout ženské manýry?

Taková žena, má v životě muže důležitou úlohu. Shodneme se na tom, že přivést ho k šílenství to není. Bohužel, to dokáže i bez toho, že by to sama věděla. Jak to tedy dělá? Je všeobecně známo, že ženy využívají své ženské zbraně, aby si muže jak ulovili, tak i udrželi. Čím, tak muže umí dostat do stádia naprostého zoufalství?
smích žen

Rozmazlenost

Každá žena je ráda, pokud ji muž rozmazluje. Nosí ji kytky, kupuje čokolády, oblečení, nádherné boty, zve ji na večeře, do kina, na dovolenou. Kde to má, ale už svou stopku? Pokud si muž ženu hýčká a rozmazluje ji často a pravidelně, začne si na to zvykat a později to třeba i vyžadovat. Koupit ji jednou za čas růže a koupit ji auto, je už docela rozdíl. Dejte ji najevo, že vaše dary nejsou samozřejmostí a vše si musí také vážit!
radost z nákupu

Nálady

Pokud je muž zamilovaný, přetrpí všechno. Co dělat, ale v momentu, když nastane prozření a zjistí, že je žena hodně náladová a vytočí ji i malichernosti? Jde pak s takovou ženou dál fungovat? Žádný muž nechce, aby mu žena dělala kdykoliv a kdekoliv hysterické scény. Nemějte strach ji říct, že to nebudete tolerovat. Může se časem stát, že budete pod pantoflí ještě dřív, než vás napadne cokoliv říct.
frustrace

Kamarádky

Manýry jedné ženy jsou jedna věc, ale když se zapojí i její kamarádky, je to už silnější šálek kávy. Taky se vám stalo, že vaší žena přišla domů s něčím, co pochytila od své kamarádky? Někdy tráví ženy spolu až moc času a má to na ně dopad. Kamarádky se snaží řešit všechny vaše problémy za vás a samozřejmě při každé možné situaci, je na vině samotný muž. No, ženy vždycky drželi při sobě. Poproste však svou milovanou, ať vás do toho netahá. Nepřispěje to vašemu vztahu, ani vaši osobnosti. Ne nadarmo se říká, že moc žen pohromadě tvoří kurník. Buďte chlapi a udělejte si doma pořádek. Jste muž a pokud ním chcete i zůstat musíte mít doma nějaké slovo!