Design interiéru od A až do Z

Využijte profesionálních služeb odborníků, kteří své práci naprosto a dokonale rozumějí a toto vše přenesou i do vašeho bydlení, které ještě více zútulní natolik, že se vám z domova ani nebude chtít odcházet. Stejně ani jako vašim zvířecím miláčkům.

spící kočky

Bytový architekt https://bydesign.cz/dává prostor vašim myšlenkám a cítění. Pro designéra je prvotním cílem, abyste byli ve svém prostředí spokojeni. Vychází z vašich potřeb, které sladí s finančními možnostmi. Stejně tak klade důraz na to, aby všichni členové rodiny našli svůj vlastní prostor, kde se budou cítit dobře a byl stylizovaný pro jejich potřeby. Každý pokoj vašeho obydlí bude jiný a přesto se budou prostory vzájemně doplňovat.

Neztrácejte drahocenný čas sledování novinek, vyhledáváním na internetu a přemýšlením, jak vyřešit rekonstrukci vašeho příbytku. Čas je dnes velmi drahá veličina. Oslovte bytového architekta, který přenese vaše sny ve skutečnost. Navíc má již praktické zkušenosti a dokáže v krátkém čase to, co vy byste řešili nepřiměřeně dlouho a možná se s takovým efektem, jako odborník na slovo vzatý. Stačí jeden jeho pohled na váš byt a jeho zařízení a dokáže vizualizovat a sdělit vám své náměty během prvního setkání. To je ovšem jen lehký začátek.

půdorys plán

Pravá práce začíná přesným zaměřením objektu, který bude převeden do digitální formy a teprve s těmito reálnými plány bude pracovat. Vy jen sdělíte svůj záměr a pak necháte interiérového designéra pracovat. Předloží vám vizi, která bude vycházet z vašich potřeb a po odsouhlasení dispozic ve 2D návrhu propracuje a rozvine svůj plán v precizní profesionální 3D vizualizaci. Ta je tak přesná, že jasně uvidíte a procítíte všechny změny v prostorovém vidění. A spatříte ji dříve, než budou vůbec provedeny. Designér je stále přístupný vašim připomínkám a nápadům. Jeho cílem je vaše spokojenost s tím, že přinese do vašeho obytného prostoru oživení, nové barvy a moderní trendy, ale zároveň klid a soulad.