Využijte naší skvělé nabídky

Bude Vám připadat, že to slyšíte ze všech stran, ale to je právě proto, že jde o důležitou věc. Kvalita vody ve Vašem koupání by měla být pro Vás prvořadá. Je jasné, že je potřeba se starat o celou koupací technologii, aby Vám Vaše koupací zařízení vydrželo sloužit po mnoho let, ale tím nejdůležitějším je voda, která je napuštěná v něm. O vodu se musíte opravdu pravidelně starat po celou koupací sezónu.

Nejdůležitějším prvkem pro úpravu vody ve Vašem koupání je chlor. Nemusí se vždy do vody dostat jen v podobě tablet nebo kapaliny, ale Vaše koupací zařízení si jej může samo vyrobit a to za pomocí salinizační jednotky a samozřejmě kvalitní bazénové soli. Přesně tak. Pokud je Vaše koupací zařízení vybaveno tak zvanou salinizační jednotkou nebo solničkou, tak můžete péči o vodu přenechat na tomto zařízení.

V salinizační jednotce probíhá elektrolýza, při které se bazénová sůl mění na čistý chlorid sodný, dezinfikuje Vaši vodu a přitom nevydává tak silný chemický zápach jako chlorové přípravky. Jen je důležité použít opravdu vysoce kvalitní a hlavně úplně dokonale čistý materiál. Právě proto se v žádném případě nedoporučuje k tomuto účelu používat běžnou kuchyňskou sůl, která je sice v potravinářské kvalitě a čistá, ale ne tak čistá, jak vyžaduje proces elektrolýzy. Obsahuje totiž jód, který by mohl při elektrolýze zabarvit vodu do hněda.

Do salinizačních jednotekse proto doporučuje kvalitní a čistá bazénová sůl v potravinářské kvalitě zbavená jodidů a fluoridů, prostě opravdu dokonale čistá. Přesně takový přípravek pro Vás máme připravený v naší nabídce. U nás najdete opravdu vysokou kvalitu hned od několika dodavatelů v běžných baleních a to v pytlích po pětadvaceti kilech za velmi příznivých cenových podmínek.