Teleskopické tyče


Teleskopické tyče slouží k manipulaci s čímkoliv, co slouží k čištění bazénu. Můžete k němu připevnit třeba bazénový vysavač, kartáč, bazénovou hladinovou síťku a další věci, které potřebujete nastavit tak, abyste s nimi dosáhly na místo určení. Doslova tím prodloužíte svoji ruku. Dostanete přístup ke všem prostorům v bazénu. Jen si představte, jak jezdíte s bazénovým vysavačem, nechcete chodit do vody, protože se bojíte, že byste zvířili veškeré nečistoty a prach a pak už byste to nemohli vyčistit? Jestliže je právě tohle ten problém, který vás trápí, tak jsme našli pro vás řešení.

čištění

Vyčistěte bazén tak, že do něj vůbec nepůjdete a všechno zvládnete z pohodlí a komfortu vedle bazénu. Určitě je tohle vhodné a je to dobré si to koupit. Díky tomu, že je tyč teleskopická, je skladná a můžete jít natáhnout do takové velikosti, která je její maximální délka. Máme pro vás produkty, které jsou opravdu rozdílné, a vybere si každý.

filtrace

Ceny

Ceny vás jistě zarazí v tom směru, že jsou naprosto skvělé a kromě toho, že si můžete objednat právě zmiňovanou teleskopickou tyč, můžete si objednat rovnou i mnohem více příslušenství, které se vám bude hodit v celkovém čištění bazénu. Nabízíme vám jak malé položky, tak i ty velké. Od teploměru až po bazénové filtrace, plachty, solární sprchy a další speciální věci, které vám ulehčí manipulaci s bazénem a jeho čištění a také jeho používání. Také myslíme na to, abyste si vybrali dobře a proto vám nabízíme naše poradenství, které jistě oceníte a jistě se zeptáte za na všechno, co je vám nejasné a co jste chtěli vědět.

Vážíme si vaší věrnosti a oceníme to i v podobě našich cen. Ceny jsou velmi přijatelné a oproti tomu naše kvalita přesahuje všechny meze. Pokud si zakoupíte vybavení od nás, čekejte, že vám opravdu dlouhou dobu vydrží a v případě reklamace či nějaké dalšího pochyben, vše vyřešíme opravdu rychle a budeme brát na to ohled.