Svatba na dovolené?


Prožít romantickou svatbu v cizině si každý rok přeje stále více snoubenců. Možná se vám to celé zdá jako nesplnitelný sen, ale opak je pravdou, neboť i vy můžete prožít svoji svatbu jinak, než je obvyklé. Ať už se rozhodnete pro bílé pláže čarovných Seychel, pro romantiku věčně zeleného Mauricia, nebo nostalgickou svatbu na některém z řeckých ostrovů, jistě nebudete litovat. A její uspořádání není nic složitého.
moře a palmy
V dnešní době se totiž mnoho cestovních kanceláří specializuje právě na zajištění svatby v atraktivních destinacích. Cestovky, které se na exotické svatby specializují mají bohaté zkušenosti a přesně ví, co komu doporučit, tak, aby jejich klienti byli maximálně spokojeni. Jejich zaměstnanci zmíněné destinace dobře znají, a proto vám rádi poradí nejen s nabídkou služeb, ale třeba i s místem, kde se může svatební obřad konat. Možností je totiž více, své ano, můžete své drahé polovičce říci na romantické pláži, v rozkvetlé zahradě plné exotických květin, nebo třeba v místním kostelíku.
bílá mušle
Při výběru cestovky hledejte takovou, jejichž zaměstnanci sami zažili exotickou svatbu. Jejich osobní rady tak budou bonusem navíc.
Pokud se rozhodnete pro některý svatební balíček, které specializované cestovky nabízejí, pak se můžete těšit na chvíle pohody a maximální péči. Vše za vás totiž vyřídí ostatní a vy se můžete věnovat jen sobě a své lásce.
Po příjezdu do hotelu se vás ujme svatební koordinátorka, jenž s vámi probere všechny detaily obřadu. O nevěstu a ženicha se pak v den „D“ bude starat tým specialistů, kteří zajistí vše, co je třeba-krásný účes, dokonalou vizáž, nádhernou kytici či květinovou výzdobu. Pokud byste měli jazykovou bariéru, pak je připravený překladatel a samozřejmostí je i profesionální fotograf, který tento den zvěční na fotografiích. Zajištěn je také bohatý raut, který přináší dokonalý gurmánský zážitek a příležitost ochutnat místní speciality.
západ slunce
Zdá se vám tato nabídka úchvatná? A to není vše! Novomanžele navíc potěší, že podobné exotické svatební balíčky, bývají cenově výhodnější nežli klasický pobytový zájezd. Cestovní kanceláře totiž často poskytují různé atraktivní slevy. A pokud budete uvažovat pragmaticky a romantickou svatbu v zahraničí spojíte s dovolenou a svatební cestou, jednoduše si spočítáte, že na takovém pobytu ušetříte ještě více.