Sirup z levandule pro vynikající domácí limonádu

Levandule je velmi známá rostlina, a to zejména díky své charakteristické vůni a vzhledu. Její fialové květ se hojně používají jako dekorace a dokonce se přidávají do zákusků, či se s nimi zdobí dorty. Tato krásná bylina má ale daleko víc přínosů, a to zejména pro zdraví.

Používá se jako

Repelent – odpuzuje komáry i mouchy
Lék – má protizánětlivé a zklidňující účinky, setkáte ses ní v aromaterapii, v mastích, zásypech, a obkladech – pomáhá hojit rány a předcházet opruzeninám.

levandulový olej

Protože skvěle chutná, setkáte se s ní i podobě jídla a pití. Obzvlášť skvěle chutná levandulový sirup Eshop.koldokol.cz, ze kterého si doma můžete udělat svou poctivou domácí levandulovou limonádu. Její chuť je skvělá, osvěžující, a v létě s trochou ledu máte raz dva připraven skvělý letní drink.

V čem spočívají hlavní benefity levandulového sirupu?
Je vyráběn ručně pouze z

  • třtinového cukru,
  • BIO citronové šťávy a
  • výluhu z levandule

Tyto ingredience vám dohromady poskytnou skvělý chuťový zážitek. A to není vše, sirup si můžete užít v létě i v zimě. V létě jej smícháte jen s vodou a ledem, případně citronem, a máte velmi osvěžující nápoj. V zimě můžete sirup přidat do horkého čaje nebo vody, a máte horký levandulový čaj, který vás uvolní, zahřeje vám celé tělo a potěší mysl.

levandulová limonáda

Levandule má i skvělé relaxační účinky, uvolňuje ztuhlé svaly a působí jako antistresový pomocník. Není vůbec na škodu mít doma v zásobě sirup, ze kterého si kdykoliv během dne připravíte nápoj podle své potřeby. U nás ho najdete o obsahu 250 ml, 500 ml a 3 litry.
Domácí levandulová limonáda nebo třeba čaj vás vyjde levněji než někde v kavárně, víte, jaká je kvalita sirupu, a hlavně – máte možnost ji mít kdykoliv vás napadne. Vyberte si obsah, který vám bude vyhovovat, a kdo ví – možná sirup vypijete mnohem rychleji, než jste čekali a vrátíte se pro větší. 🙂