Nejlepší Webside Builder pro rok 2019

Web Buildery, neboli stránky pro tvorbu internetových stránek, jsou výbornou alternativou jak si rychle, snadno a s minimem finančních prostředků vyrobit vlastní web, blog či e-shop. Tento způsob je výhodný jak pro jednotlivce, tak i pro začínající firmy aniž by museli platit horentní sumy za webové vývojáře a designéry.
Programovací kód
Na internetu je stránek, které se touto problematikou zabývají hned několik. Při rozhodování o výběru webového nástroje je důležité ujasnit si několik skutečností. Předně byste si měli stanovit, k čemu váš web bude vlastně sloužit, co na něm budete dělat a jaký je váš cíl.
Dále si můžete určit, jaké funkce by váš web měl mít. Můžete si například nakonfigurovat stránku, která bude obsahovat sekci blogu, fotogalerii, internetový obchod, kontaktní formulář nebo rezervační systém. Nejste-li si zatím jisti, zkuste navštívit stránky svého konkurenta, nebo stránky, které jsou vašemu zaměření podobné, a nechejte se inspirovat.
Dnes již web buildery nabízí tvorbu pouhým přetažením kýženého parametru do místa na stránce, kde jej chcete mít. Před publikací na internet vás nechá vyzkoušet si celý váš vytvořený web, abyste věděli, jak bude vypadat pro uživatele.
Měli byste se také ujistit, že správce webu bude schopný uspokojit požadavky nejen vaše, ale i vašich zákazníků. Co když vaše firma bude růst rychle? Nebudou padat servery s mojí stránkou? I tyto otázky je potřeba si dopředu zodpovědět.
Tvorba webu
Mezi nejpopulárnější se řadí především tyto 3 webové nástroje:
1.       WordPress
WP patří bezkonkurenčně k těm nejoblíbenějším na internetu. Je tak oblíbený, že více než 34 % všech webových stránek na internetu využívá právě WorldPress.
2.       Constant Contact Website Builder
Stránka je velmi intuitivním a výkonným nástrojem. Během několika málo minut je i naprostý laik schopen vytvořit kvalitní web.
3.       SiteBuilder
Jedná se opět o velmi jednoduchý builder a je určen především pro malé firmy a jednotlivce. Pomůže vám vytvořit taktéž blog nebo dokonce e-shop během několika kliknutí.