Ne v městě, ale na venkově

Byt v městě klidně prodáte a koupíte si nějaký starší domek na vesnici a tam se přestěhujete. Jste již v důchodu, po mnoha odpracovaných letech, takže do práce nemusíte dojíždět. A jak víte, v bytě ve městě je nyní bydlení velmi drahé. Rostou náklady na energie, na služby, na fond oprav, a důchody se navyšují jen o malé částky. Navíc ekonomové hlásí další krizi a velmi dlouhou inflaci. Takže chcete svůj byt výhodně prodat a koupit si pozemek se starším domkem, abyste to finančně utáhli. Ale narazili jste, starší domky jsou již prodané, prostě nejsou k sehnání. Nebo jsou strašně drahé. Plno lidí, kteří měli podobný nápad, vás bohužel předběhlo. Vykoupili všechny chalupy, volné domy a chaty, takže co nyní uděláte? Půjdete do Domova důchodců? No, asi to není to správné rozhodnutí. Však víte… Ale dobré rozhodnutí může být obrátit se tam, kde probíhá prodej mobilních domů.

jdeme koupit dům

Tady se jedná o mobilní domy, nebo také mobilheimy, ty jsou velmi dobře izolované pro celoroční bydlení, můžete tyto domy mít nové i použité, můžete je mít také úplně vybavené nábytkem. A nejen nábytkem jako jsou skříně, postele a pohovky. Ale také můžete mít toto bydlení se zařízenou koupelnou, sprchovacím koutem a umyvadlem. Nejen to, je zde i WC. Ale vedle toho můžete mít při zakoupení tohoto domu kompletně zařízenou kuchyni, a to se vším všudy. Nejen kuchyňskou linkou, ale také lednicí a sporákem.

mobilní domek

A nemusíte se bát. Tyto doby zvané mobilheimy jsou prostorné, nejedné se o maringotky, ale velikostí se vyrovnají vašemu bytu. Takže si koupíte pozemek, nebo si ho pronajmete u rodiny a můžete po dovezení mobilního domu a napojení na inženýrské sítě bydlet. Domy jsou dobře izolované a nemusíte platit vysoké částky na fond oprav, tak jako ve vašem bytě, který samozřejmě prodáte nebo výhodně pronajmete. A budete mít k starobnímu důchodu ještě nějaké peníze navíc. Takže neváhejte a kupujte, ať to vše stihnete.