Lepicí páska je základ úspěchu při stěhování

Představte si situaci, že se potřebujete do týdne vystěhovat, a znenadání by se z trhu vytratily všechny běžné pomůcky, jako jsou kartonové krabice, bublinková fólie, polyetylenové pytle a sáčky, balicí papír, provázek a lepicí pásky 2pack.cz. Rázem byste se octli v polovině osmnáctého století a vaše věci byste balili do dřevěných beden, truhel nebo částí rozebraného nábytku. Umíte si takovou situaci představit? Teprve tehdy byste si dobře uvědomili, jak důležité jsou právě ty drobnosti, bez kterých se stěhování stává noční můrou.

šedá lepicí páska

Pásky mohou být reklamní

Když už jsme zde zmínili lepicí pásky, s nimiž velmi snadno a elegantně uzavřete jakoukoli papírovou krabici, obálku nebo jiný obal, jistě si povšimnete každého pruhu pásky, pokud bude barevná, tedy ve výrazných křiklavých barvách, anebo bude opatřena nějakým nápisem. Lepicí pásky jsou vhodným výrobkem k reklamní propagaci čehokoliv. Můžete mít svůj vlastní e-shop a na pásce mít vytištěný jeho název a logo, můžete mít stěhovací firmu, můžete pásku s potiskem darovat třeba k narozeninám svým přátelům s nějakým žertovným potiskem atp.

lepicí pásky

Pořiďte si odvíječ

K velmi komickým a mnohdy až nepříjemným situacím dochází, máte-li před sebou hromadu věcí, co potřebujete co nejrychleji zabalit do krabice, a krabici spolehlivě uzavřít. Naplníte ji až po okraj, horní víka překlopíte přes sebe, jednou rukou nebo nohou víka zajistíte, aby se neotevírala, a mezitím odvíjíte druhou rukou lepicí pásku. Ta se vám ale roztrhne na dvě části, nenajdete pak jejich konec, mezitím se krabice znovu otevře, páska se pak namotá na prsty a přilepí se vám na kalhoty, její část se na podlaze nalepí na chodidlo, no zkrátka si užijete. Pokud ovšem máte odvíječ, stačí pouhý mechanický za pár desítek korun, s páskou se vám bude pracovat snadno i jednou rukou.