Kompresorové oleje Molykote pro extrémně namáhané šroubové kompresory

Vlastníme-li jakýkoli stroj, chceme, aby nám sloužil dlouho a spolehlivě, protože jeho cena byla nezřídka velmi vysoká a náklady na jeho opravu by byly též velmi drahé, zvláště, jde-li o průmyslově využívané stroje pro práci ve fabrikách i jiných místech, například v těžebních prostorech. Proto každý údržbář takových strojů ví, že stroj potřebuje ten nejkvalitnější a nejodolnější olej pro extrémně namáhané šroubové kompresory, aby kompresory spolehlivě pracovali a plnili svou nezastupitelnou funkci.

olej ve vodě
Na rozhodnutí každého majitele je, zda si vybere kvalitu, nebo kvantitu. Musí si ale předně uvědomit, že věci, které se zdají levné, nakonec obvykle vyjdou velmi draze, protože stroj v ceně mnoha milionů se kvůli nekvalitnímu oleji zadře a přestane fungovat. Potom vznikají velké ztráty nejen na opravách stroje, ale také na práci, kterou následkem své poruchy nevykonal. Dále si můžeme přičíst penalizaci od odběratelů, případně i dodavatelů, kteří ji jistě budou požadovat, aby neutrpěli škody taktéž. Je to opravdu jednoduché, pro co se rozhodnout.
ropná plošina
V takovýchto případech musí být kvalita vždy na prvním místě, jinak nám hrozí velké problémy, hrozící velmi markantními ztrátami. Ten, kdo si zvolí nekvalitní, ale za to levnější kompresorový olej, bude svého rozhodnutí dříve či později litovat, až na jeho zařízení vzniknou těžké vady, které bude muset nechat odstranit a náklady na to se vyšplhají velmi vysoko. Potom je pozdě litovat toho, že jsme rádoby chvilkově ušetřili, ale v konečném důsledku velmi prodělali. Jak se říká, nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat nekvalitní věci. A to se týká i technických olejů, protože kvalitní olej nám zajistí kvalitní a správné fungování stroje po dlouhá léta jeho životnosti a dokonce tu životnost stroje dokáže prodloužit. A to se každopádně vyplatí.