Když vám sex není příjemný

Bohužel i to se stává, že tak báječný proces, jaký se schovává za sexuálním prožitkem, není vždy plně procítěný a příjemný. Mnoho žen by o tom vědělo vyprávět několik hodin, jak jich už pouhá představa na to, že mají mít sex se svým partnerem přivedla do stavu, že jim bylo doslova až špatně.
sexy hračka

Proč bývá někdy sex nepříjemný?

Může za to několik faktorů, jak psychických, která žena nosí v sobě, ale i fyzických, které jí nedovolí si sex pořádně užít.
Z pohledu psychiky za to může nést zodpovědnost:
•       Nevhodný výběr partnera– ano, ne každý muž je tím pravým, i když s ním žijete třeba několik let. Po čase totiž můžete přijít na to, že vás dva nic nespojuje a že ho jednoduše už nemilujete. Tím pádem značně klesá i váš zájem o to, milovat se s ním, když na to má chuť.
•       Starosti, kterým dáváte přednost– v některých případech jste natolik vyčerpané, že na užívání si intimních chvil nemáte ani pomyšlení natož ještě náladu. V takovém případě, kdy přistupujete k sexu odpudivě a s odporem je logické, že jeho průběh nemůže být nijak snesitelný.
Fyzické vlivy, které vám nepřináší uspokojení:
•       Přístup vašeho partnera k sexu jako takovému– ve většině případů se stává, že muž vidí v sexu pouze příležitost k tomu, jak si užít. A na potřeby a štěstí ženy, doslova zapomíná nebo vůbec nemyslí. Když vidíte, že si váš partner jde vlastní cestou a chce se dopracovat pouze k orgasmu a vás bere jen jako loutku, o rozkoši a spokojenosti mluvit určitě nemůžete.
•       Bolestivý akt– ten může mít na svědomí i techniku, kterou s mužem praktikujete. Pokud vám polohy nevyhovují nebo dokonce samotné tempo, kdy svým chováním připomíná králíka, nemůžete ani očekávat, že ze sexu něco budete mít a bude vám příště sympatický.
•       Zdravotní problémy – pokud vás trápí gynekologické potíže, raději se do užívání milostných chvilek ani nepouštějte. Může vám to způsobit nejen nepříjemný sexuální zážitek, ale taktéž zhoršení vašeho stavu a zdraví.
pár ve spodním prádle

Co můžete na vašem přístupu vylepšit?

Jestli vás už delší dobu trápí skutečnost, že sex spíše nenávidíte, než máte v oblibě, možná musíte přijít na to, co od něho očekáváte. Třeba potřebujete jen muže, který vám to dá, abyste pocítily, jak může být báječný, vášnivý a intenzivní.