Starožitná komoda ze Světa pokladů

Starožitnou komodu Svetpokladu můžete využít v klasickém prostředí zámku, v rezidenci, v hotelu, v penzionu, v luxusní restauraci či jiné zajímavé historické budově. Není ale divu, že se v současnosti snaží lidé kombinovat nový nábytek s historickým nábytkem v moderních interiérech. Vytvoří tím tak velmi zajímavý nádech pro svůj osobitý domov.

interiér zámku.jpg

Mnohdy postačí jen jeden takový kousek a ihned má majitel zařízen například prostor, do kterého se rád uchýlí k odpočinku a také má díky němu mnohdy téma zajímavé konverzace s návštěvou. Velmi zvláštní je také kombinace industriálního stylu a historického nábytku, která vytvoří kouzelný a trendy interiér, ve kterém dáte najevo svou individualitu. Velmi oblíbeným doplňkem pokoje je dvířková nebo zásuvková starožitná komoda, jelikož do ní můžete skrýt spoustu předmětů a v prostoru zanechá neopakovatelný dojem. Je využívaná jako příborník, prádelník, skříň nebo jako úložný prostor v obývacím pokoji, v pracovně či v hale. Na webu Světa pokladů si vyberete z ručně vyráběných kousků, z dokonale vypracovaných replik i restaurovaných originálních kusů.

starožitný nábytek.jpg

Některé komody jsou vyrobeny s mramorovou deskou a poskytují tak velmi odolnou plochu. K mramorové desce je velmi vkusně doladěna barva dřeva a tím tvoří velmi originální a reprezentativní doplněk do vámi zvoleného prostoru. Najdete zde také repliky malovaného barokního nábytku, který působí opět velmi exkluzivně, luxusně a pozvedne každý prostor, do kterého bude zasazen. Proč ve svém domově nepoužít například zdobenou repliku barokní psací komody nebo barokního servírovacího stolu s mramorovou deskou? Jistě budou působit velmi originálně a osobitě. Nábytek firmy Svět pokladů si můžete nezávazně vyzkoušet. Zhodnotíte, zda vám bude do vašeho interiéru zapadat. Pokud nebudete spokojeni, dopravce nábytek bez dalších vašich nákladů odveze zpět.