Nový plot? Jedině beton.

http://www.firebrno.cz/vyberove-rizeni-na-nejvhodnejsi-nabidku-o-koupi-nepotrebneho-5 t=UTF-8″>

Beton je kvalitní a dlouho vydrží
Asi všichni známe vlastnosti betonu. Nemusí se natírat, je pevný, nepropouští světlo, je neprůhledný, zkrátka má mnoho pozitivních vlastností. I to jsou důvody, proč je lidé čím dál častěji volí jako své ploty. My vám nabízíme nejlevnější betonové ploty, které můžete mít

  • Kompletně betonové
  • Nebo v kombinaci se dřevem

Pokud hledáte něco, co je nejvhodnějším plotem pro váš pozemek, zvažte právě betonový plot. Jeho výrobou se zabýváme již dlouho, a díky tomu umíme ploty realizovat tak rychle, abyste nebyli bez plotu déle než je nutné. Oplocený pozemek je bezpečnější, a pokud zvolíte beton, získáte i další vlastnosti, které určitě oceníte.

betonový plot

Beton je pevný a odolný materiál, takže může chránit váš pozemek před nárazy větru.
Protože je nepropustný, eliminujete jeho použitím zvědavé pohledy.
Zvýšíte ochranu svého majetku, protože za prvé na něj není vidět, a za druhé je složitější jej překonat, takže může odradit případné zloděje.

Betonový plot má zkrátka samé výhody. Jednou z nich je i skvělý design, protože beton je moderní a dá se kombinovat se dřevem. Na našem webu najdete již předané hotové zakázky, a uvidíte jak vypadají některé druhy betonových plotů. Inspirujte se.

Jak práce probíhají?
Pokud se domluvíme na spolupráci a schválíte nacenění, můžeme začít. Pokud máte na pozemku starý plot, demontujeme jej a zlikvidujeme.

děravý plot

Následně

– Zaměříme nový plot
– Vykopeme a vylijeme základy
– Zasadíme sloupky
– Uložíme betonové dílce

Pokud chcete kompletní plot i s brankou a bránou, rádi vám zhotovíme i tyto součásti plotu. Naše ceny jsou velmi příznivé, takže pokud si vybíráte nový plot, rozhodně nás zahrňte do svého rozhodovacího procesu. Klasické ploty už vyšly z módy, a taky nevypadají zrovna nejlépe. Vyměňte starý a rozbitý plot, který už neplní svoji funkci, a pořiďte si nový.